Typy poszczególnych folipaków z nadrukiem

Charakterystyka poszczególnych foliopaków kurierskich z nadrukiem

Foliopaki są nowatorską, niesłychanie praktyczną i najwyższej jakości metodą opakowania przesyłek kurierskich. Dzięki nim jesteśmy w stanie być pewni, że zapakowany produkt przybędzie do nabywcy bez jakiegokolwiek uszczerbku. Co sprawia, że koperty kurierskie są tak świetne i w jakich odmianach występują?

Jaki powinien być foliopak?

Warto objaśnić na wstępie czym foliopak, bądź też inaczej koperta kurierska, jest. To koperta wykonana z wysokiej klasy materiału polietylenowego, który wykazuje właściwości mocno niepodatne na faktory fizyczne. Koperty kurierskie specjalnie dla zapewnienia większego bezpieczeństwa i 100% pewności są sporządzane z potrójnego materiału.

Standardowa koperta kurierska z nadrukiem


Zwyczajne foliopaki kurierskie są najbardziej rozpowszechnioną formą zabezpieczenia transportowanych przedmiotów przez firmy spedycyjne. Poprzez to, że potrafią mieć różnorakie formaty możliwe jest zabezpieczenie sprzętów o małych, jak i znacznie większych wymiarach. Dodatkowo polieten, z którego foliopak z nadrukiem jest wykonany osłania przewożony towar przed wilgotnością, słońcem czy też innymi czynnikami, które to mogłyby uszkodzić opakowany przedmiot. Dodatkowo koperta kurierska jest gładkim workiem, który zawsze jest hydrofobowy, co znaczy, że bez ambarasu jest możliwość również przenosić paczki podczas deszczu czy padającego śniegu z deszczem. Formą na zabezpieczenie tradycyjnej koperty kurierskiej jest paseczek pokryty klejem, który powoduje, że przesyłka dojedzie do odbiorcy w całości.

Foliopak opatrzony nadrukiem z uchwytem

Foliopaki kurierskie z nadrukiem zaopatrzone w uchwyt są wygodniejszą odmianą typowego foliopaku kurierskiego. Dzięki temu, że koperta kurierska z nadrukiem została wyekwipowana w rączki można ją swobodnie nosić w ręce. Wyjątkowo istotne zaczyna być to w sytuacji, kiedy przewożony towar jest wielki pod względem gabarytowym. Surowiec, z jakiego skonstruowany jest ten typ foliopaku kurierskiego to również najdoskonalszej klasy polieten, który to zachowuje się w taki sposób, jak przedstawiony w przypadku foliopaku konwencjonalnego – strzeże przed działaniami mechanicznymi i zewnętrznymi. Dokładnie tak, jak i foliopak kurierski standardowy, koperta kurierska opatrzona nadrukiem z rączką ma paseczek z mocnym klejem, który porządnie osłania przesyłkę.

Foliopak z zakładką na dnie

To najprostsza forma zabezpieczenia szpargałów, które są duże oraz dużo ważą. Dzięki specjalistycznej fałdzie w dolnej części koperty kurierskiej, ma ona możliwość pomieścić zdecydowanie więcej przedmiotów niż standardowa koperta kurierska z nadrukiem lub foliopak opatrzony uchwytem. W sprawie materiałów – również użyty został tutaj polimer etenu, który gwarantuje najznakomitszą jakość oraz całkowite bezpieczeństwo.

Odmienne rodzaje foliopaków powodują, iż umiemy przesłać w nich dosłownie jakąkolwiek przesyłkę, niezależnie od rozmiarów. Nie potrzebujesz się już martwić o to w jakie opakowanie zapakować do spedycji cenne papiery, delikatne przedmioty bądź ubrania.

Komunikat opublikowała firma: producent foliopaków emGRAF